5 kıtada 80’den fazla ülkeye hızlı para transferi

Yurt dışına para transferinde sınırları kaldırarak kullanıcılarına sabit işlem ücretiyle 7/24 para gönderme imkanı sunan finansal teknoloji şirketi Papara, para transferi yapılabilecek ülke sayısını 80’in üzerine çıkardı. 19 milyonun üzerinde Papara kullanıcısı 5 kıtada; aralarında Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Filipinler, Kenya ve Peru’nun da yer aldığı 80’den fazla ülkeye para transferini diledikleri zaman dakikalar içinde gerçekleştirebiliyor.

Avrupa Birliği ülkeleri ve Birleşik Krallık’ın yanı sıra, Papara kullanıcıları artık Kuzey-Güney Amerika ve Asya ülkeleriyle birlikte Azerbaycan, Kazakistan ve Gürcistan’a da hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde para transferi yapabilecek.

GÖNDERİM TUTARINA GÖRE DEĞİŞMEYEN SABİT İŞLEM ÜCRETİ

Papara yurt dışına para transferinde öngörülemeyen sürpriz maliyetleri ortadan kaldırıyor. Papara, yurt dışına ister eğitim gören çocuğuna harçlık ister yakınlarına alışveriş harcaması için para göndermek isteyenlerin sürpriz maliyetlerle karşılaşmaması için ülkeye göre değişen sabit transfer ücreti uyguluyor.

Papara’da Avrupa ülkelerine yapılan transferlerde sabit işlem ücreti 1 euro, Birleşik Krallık’a yapılan transferlerde 1 pound ve Amerika’ya yapılan transferlerde ise 2,5 dolar olarak uygulanıyor. Uygulanan işlem ücreti, gönderilen tutara göre değişmezken; kullanıcılar aylık toplam 10.000 euro transfer limiti dahilinde gerçekleştirecekleri her transfer işleminde yalnızca ülke bazında belirlenen sabit ücreti ödüyor.

LANSMAN DÖNEMİNE ÖZEL İLK İŞLEM ÜCRETSİZ

Yurt dışına para gönderirken hızı ve kolaylığı deneyimlemek isteyen kullanıcılar, lansman dönemi boyunca gerçekleştirecekleri ilk para transferinde işlem ücreti ödemiyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir